Wilt u altijd als eerste op de hoogte gehouden worden van de acties, aanbiedingen of van de nieuwste producten en diensten van InToto,
klikt u dan op onderstaande knop.
Personen en bedrijven in deze database worden circa eens per maand als eerste geïnformeerd over de laatste ontwikkelingen bij InToto.
Email-marketingtip: Wees iemand
Mensen vinden het prettig om iets te kopen van andere mensen, prettiger dan van een bedrijf. Laat dus de mensen zien achter uw bedrijf en probeer in uw bericht plezier uit te stralen, dat vindt de ontvanger altijd prettig.
Voeg als het past een foto met de mensen van uw bedrijf aan uw berichten toe en probeer bescheiden grappig te zijn. Als het u lukt om de ontvanger van uw bericht te laten voelen dat u net zo bent als hij of zij, leidt dat gemakkelijker tot verkoop.
En onthoudt u goed dat u door uw hele bericht heen dezelfde toon vasthoudt om verwarring te voorkomen.